Zmiany w odsprzedaży przedmiotów [Sellback] - Nowości - World of WarCraft

Nowości

Data publikacji : 27.06.2011

Zmiany w odsprzedaży przedmiotów [Sellback]

Patch 4.2 już wkrótce zagości na serwerach World of Warcraft. Wiele osób chciałoby "oszukać system" i w przebiegły sposób zachować część posiadanych obecnie Valor Points, które po wydaniu aktualizacji zostaną przekonwertowane na Justice Points. Blizzard wprowadził jednak pewne zmiany, które mają zapobiec takim działaniom.

Wraz z wydaniem patcha 4.2 wszystkie Valor Points zostaną przekonwertowane w Justice Points, a Conquest Points w Honor Points. Aby zapobiec sytuacji w której istniałaby możliwość odsprzedania przedmiotów vendorom po konwersji za wyższą walutę, wprowadzamy nowe zasady związane z odsprzedażą przedmiotów zakupionych bezpośrednio przed wprowadzeniem tej konwersji.

Przedmioty zakupione w okresie dwóch godzin przed wydaniem patcha 4.2 stracą możliwość bycia odsprzedanymi vendorom, kiedy serwery zostaną wyłączone na czas trwania przerwy technicznej. Nie będzie żadnej refundacji za przedmioty zakupione w tym czasie, ani ze strony vendorów, ani departamentu obsługi klienta.

Przykładowo: kupiłem Vicious Gladiator's Battle Staff o 2:30. Serwery są wyłączane na przerwę techniczną związaną z wydaniem patcha 4.2 pół godziny później. Normalnie miałbym wciąż półtorej godziny po przywróceniu serwerów na odsprzedanie przedmiotu vendorowi. Jednak w związku ze zmianą zasad, po ponownym zalogowaniu się, nie będzie mógł on zostać odsprzedany za swą pierwotna wartość.

Te zasady obowiązują jedynie na czas przerw technicznych, które wiążą się z konwersją punktów, jak ma to miejsce w 4.2. Abyście mieli pewność, że nie kupicie złego przedmiotu, którego nie będziecie mogli potem wymienić, sugerujemy zakupienie go na długo przed ostatnimi dwiema godzinami, abyście mieli szansę na naprawienie ewentualnego błędu.

Więcej informacji na temat tej konwersji znajdziecie tutaj.

Komentarz (11)

 • Znając blizzarda to przerwa techniczna potrwa zarąbiście długo coś typu kilku albo kilkunastu godzin to raczej nawet bez tego systemu by nie mogli kupić.
  ~Lord Frezko
  2011/06/28 01:02
 • Ale to jest przecież tak, że liczy się tylko czas spędzony online. Ja często kupowałem coś, a kiedy po paru dniach logowałem się ponownie to nadał mogłem go zwrócić.
  ~baka14
  2011/06/28 01:26
 • Baka14 ma racje, liczy sie tylko czas online, a blizz nie powinien przekroczyc czasu na przerwe ktory poda zeby ludzie wiedzieli kiedy nie bedzie mozna grac a nolife beda sie mogly wyspac ;p
  ~`LOL
  2011/06/28 08:03
 • a cóż to za marudzenie, przeciez wow i tak zszedl na psy, wiec chyba dobrze ze bedzie dlugha przerwa techniczna, moze z inna gra sie polubicie? ;)
  ~wredus
  2011/06/28 09:59
 • skoro WoW schodzi na psy to po co czytacie te wszystkie posty na stronkach o grze i je kometujecie, jak nie chcecie grac w WoWa nikt wam nie karze wiec przestancie i nie interesujcie sie tym
  ~`LOL
  2011/06/28 11:17
 • @Wredus; Wow schodzi na psy? Może ty schodzisz na psy bo nie masz kasy na pre paida, a mamusia nie chce dać (jak mi przykro :(()
  WoW to najlepsza gra MMORPG i tak pozostanie na dłuuugie lata, puki co fakt wow trochę zbladł na Cata niż jak to było na TBC.
  Jednak tej gry długo nic nie przebije a ty skończ narzekać.
  A poza tym po co czytasz te wszystkie informacje na temat WoW'a skoro i tak w niego nie grasz? Masz jakieś sensowne wytłumaczenie czy będziesz szukał w google jakiś ripost żałosnych?
  ~Łapa
  2011/06/28 12:34
 • Widzę, że niektórzy mają problem z pojęciami takimi jak sarkazm, cynizm, czy ironia... Musisz poszukać mądrzejszych ludzi Wredus ;)
  ~Toru69
  2011/06/28 12:53
 • Wow nie schodzi na psy, on zszedł na psy,
  od kiedy Blizz "sprzedał się" Acti... A z gry zrobili maszynkę do zarabiania pieniędzy (następny dodatek będzie miał podtytuł "Blizz want more money")...

  a jako konsumenci danego produktu mamy prawo do oceniania go i wyrażania swoich poglądów na jego temat, gdyż za niego płacimy (płacimy- oczekujemy od niego by był jak najlepszy), a skoro wy, szanowni internauci, nie możecie przyjąc do wiadomości negatywnych opinii na temat WoW'a to uważam, że to nie z wredusem jest coś nie tak, a z wami, bo to jak się zachowujecie nazywa się fanatyzmem.

  Łapa- niestety ale upokorzyłeś się swoim komentarzem, chciałeś byc zabawny wzminanką o tym, że mama nie chce mu dac pieniedzy na pre paida (domniemam że miało to byc sarkastyczne porównanie tego, że sam się jeszcze nie utrzymuję- jest dzieckiem) a linijkę niżej walisz gafę "puki co" plus jeszcze ogólna agresja w Twoim komentarzu, wskazuje Twój jakże niski poziom intelektualny :/
  ~ThatGuyWithoutGlasses
  2011/06/28 13:36
 • Łapa jak nie rozumiesz tekstu spytaj mamy może wytłumaczy, jak Toru69 napisał ;)
  ~wredus
  2011/06/28 13:42
 • ostro^^ dla takic postow sie to czyta;)
  ~Bimbaj
  2011/06/28 17:09
 • Bimbaj zgadzam sie xd.
  ~o
  2011/06/28 21:37

Pozostałe nowości